nyc_9290

New York 9 290 Kč (Nuremberg – Amesterdam – NYC)

New York – město, které nikdy nespí. Kdo chce poznat kouzlo tepajících ulic a zažít opravdový ruch amerického velkoměsta, může využít nabídku letecké společnosti KLM. Zpáteční letenky z Nuremberga jsou k dispozici za senzačních 9 290 Kč. 


Cestovní období: leden 2017 – květen 2017
Trasa: Nuremberg – Amsterdam – New York (JFK)
Zavazadla: 1x 23 kg
Doba přestupu: ideální

REZERVACE: více zde ►►►


KLM je členem aliance Sky Team a ve své flotile má kolem 168 letadel. KLM úzce spolupracuje s leteckou společností Air France a Delta Airlines, a tudíž je možné, že na některé lety budou nasazeny letadla těchto společností.  V cenně je započítáno i zavazadlo, takže i shopoholici budou mít kam dát svůj nákup.

New York si můžete užít v jakékoliv době. Město je ale kouzelné hlavně na jaře a na podzim. V zimě tam mohou být velké mrazy, ale i skoro jarní počasí. V poslední době se také sever USA pere se sněhovými přívaly, které často zastaví veškerý život.

Pokud si chcete udělat z NYC výlet doporučují Washington DC nebo Niagarské vodopády. Do DC se pohodlně dostanete autobusem za pár dolarů. Provozuje je třeba firma Megabus.

K bydlení bych doporučoval utratit pár dolarů navíc a bydlet na Manhattanu. Sice bez problémů můžete bydlet jinde, ale přeci jedete do NYC, tak je potřeba si to užít na plné obrátky. A přiznejme si, kdo by nechtěl vyjít z hotelu přímo pod mrakodrapy!

nyc_9290

Napsat komentář

Jméno *
Email *
Webová stránka