chicago_8739

Chicago 8 739 Kč (Kolín – Berlín – Chicago)

Chicago je skvělá destinace.  S Air Berlin ho můžete z Kolína či Berlína navštívit i Vy. A to za bezkonkurenční cenu od 8 739 Kč z Kolína nebo za 9 517 Kč z Berlína. Návštěva Chicaga je velmi zajímavou volbou pro ty, co chtějí poznat trochu jinou Ameriku, než jakou najdete například v New Yorku nebo Los Angeles.


Cestovní období: leden 2017 – duben 2017
Trasa: Kolín – Berlín – Chicago, Berlín – Chicago
Zavazadla: 1x 23 kg
Doba přestupu: ideální

PŘÍKLAD REZERVACE (odlet z Kolína): více zde ►►►

PŘÍKLAD REZERVACE (odlet z Berlína): více zde ►►►


Air Berlín je velmi kvalitní letecká společnost, která v nedávné době výrazně expandovala i na český trh. Její služby můžeme jen doporučit. Letenku bych využil hlavně ve chvíli, kdy chcete mít jistotu kvalitní cesty. V cenně je započítáno i zavazadlo, takže i shopoholici budou mít kam dát svůj nákup.

V zimě je tzv. větrné město velmi chladné. Doporučujeme s tím počítat při cestě. Teploty tam dokážou klesnout až k  – 20 °C. V každém případě je zajímavá projížďka loďkou po jezeře nebo plavba po chicagských kanálech. Ve městě také můžete navštívit druhou nejvyšší budovu USA – Willis Tower (bývalý Sears Tower). Ve městě je také velmi silná komunita Čechů.

Pro letecké fanoušky bude jistě velmi zajímavé, že v Chicagu přistanou na druhém největším letišti na světě – Chicago O’Hare International Airport. Letiště je s městem spojeno jak vlakem, tak autobusy.

chicago_8739

Napsat komentář

Jméno *
Email *
Webová stránka