seattle_12391

Seattle 12 391 Kč (Vídeň – Frankfurt – Seattle)

Seattle, město obklopené lesem a nádhernou přírodou. Na křídlech dopravců z aliance Star Aliance můžete toto místo navštívit za velmi dobrých 12 391 Kč. O tom, že i v tomto místě USA najdete kouzelná místa, svědčí i časosběr, který najdete v článku.


Cestovní období: říjen 2016 – březen 2017
Trasa: Vídeň – Frankfurt – Seattle
Zavazadla: 1x 23 kg
Doba přestupu: ideální

REZERVACE: více zde ►►►


Star Aliance je přední letecká aliance. Nejčastěji při této akci poletíte letadly Lufthansy a United Airlines. Jedná se tak o největší letecké společnosti. V cenně je započítáno i zavazadlo, takže žádný strach s kufry.

Seattle je opravdu kouzelné město a ještě kouzelnější je příroda kolem. Je pravda, že  jde o jedno z nejdeštivějších míst USA, ale město můžete využít i jako startovací bod na cestu do Kanady nebo do Yellowstounského národního parku. A to už opravdu stojí za to.

Pro letecké fanatiky je návštěva tohoto města naprostou nutností. Jen kousek odsud totiž sídlí výrobce letadel Boeing. A jelikož se tam dělají skvělé prohlídky, je to jedinečná příležitost, jak nakouknout pod pokličku výroby letadel. Továrnu najdete ve městečku Everett, defakto na předměstí Seattlu. Tak vzhůru na zajímavou exkurzi nebo do národních parků!

seattle_12391

Napsat komentář

Jméno *
Email *
Webová stránka