sanfrancisco_12910

San Francisco 12 910 Kč (Vídeň – Toronto – San Francisco)

San Francisco – jedno z nejkouzelnějších měst USA a brána na západní pobřeží.  Město, ve kterém najdete ikonu ameriky – legendární Golden Gate Bridge. Svézt se můžete historickou tramvají nebo se projít historickým přístavištěm. To všechno vám umožní letenka za 12 910 Kč z Vídně.


Cestovní období: říjen 2016 – březen 2017
Trasa: Vídeň – Toronto – San Francisco
Zavazadla: 1x 23 kg
Doba přestupu: ideální

REZERVACE: více zde ►►►


Star Aliance je přední letecká aliance. Nejčastěji při této akci poletíte letadly Air Canada nebo United Airlines. Jedná se tak o největší letecké společnosti. V cenně je započítáno i zavazadlo, takže žádný strach s kufry.

San Francisco je jedno z nejnavštěvovanějších míst USA. Kouzelné uličky se mění v prudká stoupání. Navštívit můžete legendární věznici Alcatraz nebo bezpočet vyhlídek v okolí města. Když budete mít  štěstí v zálivu, narazíte na velryby. Jednu atrakci ale vynechat nelze. Vyhlídku na legendární červený most.

Pro ty, co chtějí navštívit toto město, je ještě důležité říct, že San Francisco patří k vůbec nejdražším městům v USA. Ubytování je zde velmi drahé, stejně jako veškeré služby. Při sestavování rozpočtu s tím, prosím, počítejte.

Frisco je také gay město ameriky. Atmosféra je proto skvělá a neuvěřitelně přátelská.

sanfrancisco_12910

 

Napsat komentář

Jméno *
Email *
Webová stránka