slc_12802

Salt Lake City 12 802 Kč (Vídeň – Chicago – Salt Lake City)

Salt Lake City – město uprostřed Utahu, státu ze kterého je to blízko na spoustu skvělých míst západu USA. Na dosah jsou národní parky, Las Vegas nebo hory, ve kterých se pořádaly v roce 2002 Olympijské hry.


Cestovní období: říjen 2016 – březen 2017
Trasa: Vídeň – Chicago – Salt Lake City
Zavazadla: 1x 23 kg
Doba přestupu: ideální

REZERVACE: více zde ►►►


Star Aliance je přední letecká aliance. Nejčastěji při této akci poletíte letadly Lufthansy a United Airlines. Jedná se tak o největší letecké společnosti. V cenně je započítáno i zavazadlo, takže žádný strach s kufry.

Salt Lake City je velmi zajímavé místo. Město je obklopeno horami a leží na břehu solného jezera. Kouzlo města doplňuje skvělá atmosféra, kterou místní lidé dokáží přenést na ostatní.

Pro milovníky zimních sportů je Salt Lake City skvělým místem. V roce 2002 se tu pořádaly Zimní olympijské hry a tak tu najdete skvělé a nejmodernější sportovní zázemí. Ve městečku Whistler, kousek od města, kde se konaly závody v alpských disciplínách, najdete luxusní svahy. Kdo ještě nezkusil lyžování v USA, možná je na čase. Rozsah služeb a jejich kvalita je nesrovnatelná i s těmi nejlepšími evropskými středisky.

slc_12802

 

Napsat komentář

Jméno *
Email *
Webová stránka