chicago_10990

Chicago 10 990 Kč (Praha – Varšava – Chicago)

Chicago je skvělá destinace.  Na palubě letadel LOT (polská národní letecká společnost) ho můžete z Letiště Václava Havla navštívit i Vy. A to za zajímavou cenu 10 990 Kč. Přestup je ve Varšavě na velmi moderním letišti. Navíc letíte Boeingem 787 (Dreamlinerem). Návštěva Chicaga je velmi zajímavou volbou pro ty, co chtějí poznat trochu jinou Ameriku, než jakou najdete například v New Yorku nebo Los Angeles.


Cestovní období: listopad 2016 – duben 2017
Trasa: Praha – Varšava – Chicago
Zavazadla: 1x 23 kg
Doba přestupu: ideální

REZERVACE: více zde ►►►


LOT je velmi kvalitní letecká společnost, která v nedávné době výrazně expandovala i na český trh. Její služby můžeme jen doporučit. V cenně je započítáno i zavazadlo, takže i shopoholici budou mít kam dát svůj nákup.

V zimě je tzv. větrné město velmi chladné. Doporučujeme s tím počítat při cestě. Teploty tam dokážou klesnout až k  – 20 °C. V každém případě je zajímavá projížďka loďkou po jezeře nebo plavba po chicagských kanálech. Ve městě také můžete navštívit druhou nejvyšší budovu USA – Willis Tower (bývalý Sears Tower). Ve městě je také velmi silná komunita Čechů.

Pro letecké fanoušky bude jistě velmi zajímavé, že v Chicagu přistanou na druhém největším letišti na světě – Chicago O’Hare International Airport. Letiště je s městem spojeno jak vlakem, tak autobusy.

chicago_10990

Napsat komentář

Jméno *
Email *
Webová stránka