Los Angeles

Los Angeles 10 158 Kč (z Bruselu)

Los Angeles – kolébka megafilmů. Kdo se chce projít po chodníku slávy či navštívit světoznámé filmové studia, může využít nabídku letecké společnosti Iberia. Zpáteční letenky z Bruselu jsou k dispozici za skvělých 10 158 Kč. Brusel je navíc skvěle dostupný za pár korun s leteckou společnosti Ryanair! A pozor, jde o termíny těsně před létem!


Cestovní období: duben 2017 – červen 2017
Trasa: Brusel – Madrid –  Los Angeles
Zavazadla: 1x 23 kg
Doba přestupu: 1x přestup

PŘÍKLAD REZERVACE: více zde ►►►


Iberia je největší španělská letecká společnost a je členem aliance OneWorld. Provozuje lety do více jak 100 destinací po celém světě a základnou společnosti je madridské letiště Barajas. V cenně je započítáno i zavazadlo. Tarif je k dispozici ve spolupráci s aliančními partnery a cestu tak můžete absolvovat například v letadlech British Airways nebo American Airlines.

Los Angeles si můžete užít v jakékoliv době. Mezi největší atrakce Los Angeles patří chodník slávy, Hollywood boulevard, světoznámý nápis Hollywood či filmová studia největší filmových tvůrců.

Pobyt v Los Angeles je vždy velkým dobrodružstvím. Rozhodně doporučuji návštěvu Universal Studios v Hollywoodu. Je to rozhodně zážitek, který žádný návštěvník nesmí vynechat. Jízda na horských drahách, mezi dinosaury z Jurského Parku nebo projížďka reálnými filmovými studii zabere celý den.

Bydlet v LA můžete jak v Hollywoodu, tak ale třeba v Santa Monice nebo ve Venice. Připravte se ale na to, že ubytování u pobřeží je relativně drahé. Stojí kolem 100 USD na pokoj/noc.

Dalším velmi důležitou věcí je zapůjčení auta. LA je velmi rozsáhlé a MHD není tou nejlepší volbou. Tedy pokud nechcete v autobusech trávit hodiny denně.

Los Angeles

Napsat komentář

Jméno *
Email *
Webová stránka