losangeles-11805

Los Angeles 11 805 Kč (Mnichov – Madrid – NYC – Los Angeles)

Los Angeles – kolébka megafilmů. Kdo se chce projít po chodníku slávy či navštívit světoznámé filmové studia, může využít nabídku letecké společnosti Iberia. Zpáteční letenky z Berlína či Mnichova jsou k dispozici již od příjemných 11 805 Kč.


Cestovní období: říjen 2016 – březen 2017
Trasa: Mnichov (či Berlín) – Madrid – NYC – Los Angeles
Zavazadla: 1x 23 kg
Doba přestupu: 2x přestup

PŘÍKLAD REZERVACE (odlet z Berlína): více zde ►►►

PŘÍKLAD REZERVACE (odlet z Mnichova): více zde ►►►


Iberia je největší španělská letecká společnost a je členem aliance OneWorld. Provozuje lety do více jak 100 destinací po celém světě a základnou společnosti je madridské letiště Barajas. V cenně je započítáno i zavazadlo, takže i shopoholici budou mít kam dát svůj nákup.

Los Angeles si můžete užít v jakékoliv době. I v zimě je tam kolem příjemných 20°C. Mezi největší atrakce Los Angeles patří chodník slávy, Hollywood boulevard, světoznámý nápis Hollywood či filmová studia největší filmových tvůrců.

Pobyt v Los Angeles je vždy velkým dobrodružstvím. Rozhodně doporučuji návštěvu Universal Studios v Hollywoodu. Je to rozhodně zážitek, který žádný návštěvník nesmí vynechat. Jízda na horských drahách, mezi dinosaury z Jurského Parku nebo projížďka reálnými filmovými studii zabere celý den.

Bydlet v LA můžete jak v Hollywoodu, tak ale třeba v Santa Monice nebo ve Venice. Připravte se ale na to, že ubytování u pobřeží je relativně drahé. Stojí kolem 100 USD na pokoj/noc.

Dalším velmi důležitou věcí je zapůjčení auta. LA je velmi rozsáhlé a MHD není tou nejlepší volbou. Tedy pokud nechcete v autobusech trávit hodiny denně.

losangeles-11805

Napsat komentář

Jméno *
Email *
Webová stránka