chicago-11191

Chicago 11 190 Kč (Praha – Berlín – Chicago)

Chicago je skvělá destinace.  Na palubě letadel Air Berlin ho můžete z Letiště Václava Havla navštívit i Vy. A to za zajímavou cenu 11 190 Kč. Přestup je v Berlíně. Návštěva Chicaga je velmi zajímavou volbou pro ty, co chtějí poznat trochu jinou Ameriku, než jakou najdete například v New Yorku nebo Los Angeles.


Cestovní období: říjen 2016 – květen 2017
Trasa: Praha – Berlín – Chicago
Zavazadla: 1x 23 kg
Doba přestupu: ideální

REZERVACE: více zde ►►►


Air Berlín je velmi kvalitní letecká společnost, která v nedávné době výrazně expandovala i na český trh. Její služby můžeme jen doporučit. Letenku bych využil hlavně ve chvíli, kdy chcete mít jistotu kvalitní cesty. V cenně je započítáno i zavazadlo, takže i shopoholici budou mít kam dát svůj nákup.

V zimě je tzv. větrné město velmi chladné. Doporučujeme s tím počítat při cestě. Teploty tam dokážou klesnout až k  – 20 °C. V každém případě je zajímavá projížďka loďkou po jezeře nebo plavba po chicagských kanálech. Ve městě také můžete navštívit druhou nejvyšší budovu USA – Willis Tower (bývalý Sears Tower). Ve městě je také velmi silná komunita Čechů.

Pro letecké fanoušky bude jistě velmi zajímavé, že v Chicagu přistanou na druhém největším letišti na světě – Chicago O’Hare International Airport. Letiště je s městem spojeno jak vlakem, tak autobusy.

chicago-11191

Napsat komentář

Jméno *
Email *
Webová stránka