newyork-11181_2

New York 11 181 Kč (Praha – Berlín – New York)

New York – město, které nikdy nespí. Kdo chce poznat kouzlo tepajících ulic a zažít opravdový ruch amerického velkoměsta, může využít nabídku Air Berlin. Zpáteční letenky z Prahy jsou k dispozici za příjemných 11 181 Kč.


Cestovní období: říjen 2016 – květen 2017
Trasa: Praha – Berlín – New York (JFK)
Zavazadla: 1x 23 kg
Doba přestupu: ideální

REZERVACE: více zde ►►►


Air Berlín je velmi kvalitní letecká společnost, která v nedávné době výrazně expandovala i na český trh. Její služby můžeme jen doporučit. Letenku bych využil hlavně ve chvíli, kdy chcete mít jistotu kvalitní cesty. V cenně je započítáno i zavazadlo, takže i shopoholici budou mít kam dát svůj nákup.

New York si můžete užít v jakékoliv době. Město je ale kouzelné hlavně na jaře a na podzim. V zimě tam mohou být velké mrazy, ale i skoro jarní počasí. V poslední době se také sever USA pere se sněhovými přívaly, které často zastaví veškerý život.

Pokud si chcete udělat z NYC výlet doporučují Washington DC nebo Niagarské vodopády. Do DC se pohodlně dostanete autobusem za pár dolarů. Provozuje je třeba firma Megabus.

K bydlení bych doporučoval utratit pár dolarů navíc a bydlet na Manhattanu. Sice bez problémů můžete bydlet jinde, ale přeci jedete do NYC, tak je potřeba si to užít na plné obrátky. A přiznejme si, kdo by nechtěl vyjít z hotelu přímo pod mrakodrapy!

newyork-11181_2

 

 

Napsat komentář

Jméno *
Email *
Webová stránka